AKTUALNOŚCI

Ortograficzne zmagania

4 lutego w naszej szkole odbył się VII Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny „Z ortografią za pan brat”. Wzięło w nim udział dwadzieścia dwoje uczestników z trzynastu jastrzębskich szkół. Zadaniem uczestników było rozwiązanie testu ortograficznego składającego się z 20. zadań. A oto wyniki konkursu:

I miejsce – Amelia Wala (G-6)
II miejsce – Aleksandra Langer (G-6)
III miejsce – Igor Czerwiec (SP-10)

wyróżnienia: Zuzanna Adamczyk (SP-6) i Natalia Ulbrych (G-4)

Gratulujemy!

Nagrody wręczyli Pani dyrektor ZSH Magdalena Dużyńska oraz Poseł na Sejm RP Pan Krzysztof Gadowski. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy za udział i drobne upominki, laureaci – dyplomy i nagrody książkowe, a nauczyciele, którzy przygotowali uczniów do konkursu – podziękowania. Ponadto wśród wszystkich uczestników rozlosowano 3 nagrody specjalne – wyjazd do Warszawy. Szczęśliwcami okazali się: Amelia Wala (G-6), Dorota Burdzik (SP-16) i Maksymilian Żarski (G-5).

Wszystkie nagrody oraz upominki zostały ufundowane przez Posła na Sejm RP Pana Krzysztofa Gadowskiego. Dziękujemy!

Organizatorka konkursu
Barbara Jasiak

 

Dodatkowe informacje